Paremkite mus
Jei esate fizinis asmuo, Jūs galite mums padėti skirdami 2% sumokėto gyventojų pajamų mokesčio mūsų organizacijai. Tai Jums nieko nekainuoja, o mums reiškia labai daug! Užpildykite arba paprašykite artimųjų užpildyti paramos formą ir išsiųskite mums adresu JSRA, Baltų pr. 181-6, Kaunas arba pristatykite į savo regiono mokesčių inspekcijos skyrių. (Pastaba: jei remiate ne vien mūsų organizaciją arba savo paramą kažkam paskyrėte, tačiau dabar nusprendėte paramą skirti mums, pildykite šią formą). Daugiau informacijos apie paramos teikimą čia. Jei Jums kyla problemų atidarant formas parsisiųskite Acrobat Reader:
Jei esate juridinis asmuo, Jūs galite mus paremti finansine parama, skirdami dalį savo įmonės pelno. Susisiekite su mumis tel. 8-37-366807 arba el. paštu info@jsra.lt ir susitarsime dėl paramos teikimo tvarkos, panaudojimo ir t.t. Atminkite, kad parėmę mus, nuo 2,5 karto didesnės už paramą sumos Jūs nemokate pelno mokesčio, taigi tai naudinga tiek Jūsų įmonei, tiek Jūsų remiamam jaunimui.
Jūsų parama skiriama sportuojančiam jaunimui, daugiausia siekiančiam rezultatų motosporto srityje. Už Jūsų pinigus yra perkama technika, įrengimai, organizuojami renginiai ir t.t. Organizacijos steigėjai dirba iš idėjos, negauna jokių algų, taigi Jūsų parama patenka tiesiai ten kur jos labiausiai reikia!